webinfo

A+ A A-

Članci

MOK Bečej - prva utakmica, prva pobeda

b_670_0_16777215_00_images_Tijana_000_Desavanja3_MOKUtakmica.jpgU subotu 15. oktobra, ekipa MOK Bečej je u okviru prve utakmice u prvoj B ligi na domaćem terenu pobedila ekipu OK Timok iz Zaječara rezultatom 3-1.

Bečejci su poveli 1-0, da bi potom gosti stigli do izjednačenja. Treći set je u neizvesnoj završnici pripao domaćinu, kao i četvrti set, koji je potom relativno lako pripao Bečejcima.

Sledeci vikeng MOK Bečej gostuje u Kruševcu ekipi OK Antena.

Iz tima se posebno zahvaljuju publici koja im je pružila veliku podršku, kao i fudbalerima i odbojkašicama iz OK Libero koji su organizovano došli i navijali.

IMPRESUM: Naziv medija: WEBINFO* Registarski broj: IN000118* Osnivač: INFO-NB* Matični broj osnivača: 28028512* sedište osnivača: Milorada Popova 1, Novi Bečej* Glavni urednik: Tijana Janković