webinfo

A+ A A-

Članci

POSAO ZA NASTAVNIKA ENGLESKOG JEZIKA

b_300_0_16777215_00_images_Tijana_000_Ilustracije2_Nastavnik_engleskog2.jpgPOSAO ZA NASTAVNIKA ENGLESKOG JEZIKA

Poslodavac: Terra Nursury School
Mesto rada: Yamaguchi (na ostrvu Honšu), Japan

Naziv radnog mesta: Nastavnik engleskog jezika

Opis posla: nastavnik engleskog jezika – u Obdaništu, starosti 1-6 godina

Obrazovanje: diplomirani profesor engleskog jezika i književnosti, master profesor engleskog jezika i književnosti ili specijalista profesor engleskog jezika i književnosti

Broj izvršioca: 1

Posebna znanja i veštine:
-vozačka dozvola-međunarodna
-poželjno posedovanje TESOL/TEFT

Radno iskustvo: nije potrebno

Vrsta radnog odnosa: određeno vreme, na godinu dana
sa probnim radom u trajanju od 2 meseca

Ostali uslovi rada

-obezbeđen smeštaj od strane poslodavca (troškove stanarine plaća
kandidat po povoljnoj ceni)
-izabrani kandidat plaća troškove izdavanja radne vize
-obezbeđen prevoz (povratna karta)
-plata u iznosu 180.000 japanskih jena (bruto), oko 1.700 e (bruto)
-sve ostale uslove boravka preuzeti na sajtu http://terra-recruit.info

Potrebna dokumentacija:

-radna biografija/CV (sa fotografijom), obrazc preuzeti sa sajta http://terra-recruit.info
-fotokopija diplome overena od strane sudskog tumača
-fotokopija prve strane pasoša
-propratno pismo ( ukratko o tome zašto želite da radite u Japanu )

Navedena dokumenta dostaviti na engleskom jeziku.

Lekarsko uverenje nije potrebno.
Međunarodnu vozačku dozvolu ne mora da dostavi ali mora da ima kod sebe kada kandidat ode u Japan, po mogućnosti izdatoj po Ženevskoj konvenciji.

Način konkurisanja:

Skeniranu dokumentaciju zainteresovani kandidati treba da dostave na e-mail adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. ili putem pošte na adresu: Nacionalna služba za zapošljavanje, Filijala za grad Beograd, Gundulićev venac 23-25, 11000 Beograd, sa naznakom « Za konkurs: JAPAN ».

Detaljne informacije o uslovima rada kandidati će dobiti na razgovoru sa poslodavcem. O mestu i terminu održavanja razgovora biće obavešteni putem telefona kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok trajanja konkursa: do 31.12.2015.

IMPRESUM: Naziv medija: WEBINFO* Registarski broj: IN000118* Osnivač: INFO-NB* Matični broj osnivača: 28028512* sedište osnivača: Milorada Popova 1, Novi Bečej* Glavni urednik: Tijana Janković