webinfo

A+ A A-

Školsko takmičenje recitatora u OŠ “Josif Marinković”

b_670_0_16777215_00_images_Tijana_000_Desavanja5_RecitatoriJosifNB2018.JPGU utorak, 20. februara, u osnovnoj školi “Josif Marinković”, održano je školsko takmičenje recitatora kao jedna od brojnih vannastavnih aktivnosti koju sprovodi ova osnovna škola.

Kao i uvek, najbolji na ovom takmičenju plasiraju se dalje na opštinsku smotru recitatora koju organizuje Narodna biblioteka Novi Bečej. Govoreći o ovome, Vladimir Davidović, direktor ove škole, rekao je: “Danas smo u našoj školi imali školsko takmičenje u recitovanju. Oko trideset učenika je uzelo učešća u ovom školskom takmičenju. Nastavnice srpskog jezika, Dražena Bogdanov i Dušica Varga su žirirale ovo takmičenje. Bilo je stvarno lepih primera i osam učenika iz naše škole, po propozicijama organizatora opštinskog takmičenja u recitovanju, Narodne biblioteke Novi Bečej, ići će na opštinsko takmičenje. U pitanju je troje dece iz nižih odeljenja i petoro iz viših

Opštinska smotra recitatora održaće se u petak, 23. februara, u 10 časova.

SLIČNE VESTI IZ DRUŠTVA

  • ginekoloskaordinacijakikic
  • komunalac
  • Rehab
IMPRESUM: Naziv medija: WEBINFO* Registarski broj: IN000118* Osnivač: INFO-NB* Matični broj osnivača: 28028512* sedište osnivača: Milorada Popova 1, Novi Bečej* Glavni urednik: Tijana Janković