A szerbiai Vadászszövetség naptára szerint a törökbecsei Vadászegyesület vezetőségi tanácsa meghozta a határozatot az őszi vadászidény megkezdésére, amely október 2-án lépett hatályba.
Siniša Nešić, a törökbecsei Vadászegyesület elnöke szerint,a Szakszolgálat átnézte a magas és alacsonyvadak takarmányállomásait.
-A vadak téli etetésére már elkészítettük az eledelt. A nyulak és a fácánok mellett a kártevőket is - a sakálokat és a rókákat is vadásszuk. A vadászok március óta 50 sakált és 200 rókát vadásztak le -mondta Nešić.
A törökbecsei Vadászegyesület 1885-ben alakult meg és jelenleg 159 tagja van.