Szerdán, október 12-én a törökbecsei községháza dísztermében megtartották a Vajdasági Párt községi tanácsának ülését, amelyen részt vett Aleksandar Odžić is, a VP elnöke.
A gyűlésen szó esett az elmúlt választásokról, a jelenlegi helyzetről Vajdaságban, valamint a párt terveiről. Az ülésen lemondott posztjáról Guci Rudolf a VP törökbecsei kt elnöke.
-Ez egy egyszerű gyűlés volt, mivel nekünk nem csak a választások fontosak, hanem Vajdaság jövője is. Eljöttem átadni az elnökség határozatait és bemutatni az új vajdasági zászlót- jegyezte meg Odžić.