Az óbecsei kkt 7. ülését szerdán, október 12-én tartották meg, amikor kinevezték Ivona Božović-ot a Szociális központ új igazgatónőjének és Željko Plavšić-ot a Komunalac közvállalat megbízott igazgatójának.
A kétórás ülésen a Népkönyvtár munkatervének első változtatásáról is tárgyaltak, valamint a Đorđe Predin Badža Sportközpont, illetve az Építésügyi Igazgatóság közvállalat munkatervének változtatásait is elfogadták.
Vuk Radojević helyett, aki lemondott városi tanácsos posztjáról Vesna Radošević lett a képviselő.