Szerdán, október 5-én, a Gyermekhét keretén belül a törökbecsei óvodások leleményes kosztümökbe öltözve végigsétáltak Törökbecse központján.
A hideg idő ellenére a gyermekek az óvónők és szüleik társaságában mutatták be jelmezeiket, amikor a városközpont egy nagy tarka jelmezbálra hasonlított.