A nyári szünidő ideje alatt a Miloje Čiplić Általános iskolában 2 részben elvégezték a munkálatokat a kosárlabdapályán.
Zora Rakić, igazgatónő szerint azzal a szándékkal jelentkeztek a pályázatra, hogy átjavítsák a kosárlabdapályát és nagyon boldogok voltak amikor megnyerték az igazságszolgáltatási Minisztérium 800 000 dináros pályázatát. Rögtön nekiláttak a munkának, amikor is kivágták a pálya megrongálódott részeit, amelybe gumidarabokat helyeztek el, majd egy idő után piros festékkel permetezték le a pályát és kirajzolták a fehér vonalakat.
A kivitelező a Mačvanska Mitrovica-i Maraton cég volt, aki jelentkezett a kiírt közbeszerzési nyilvános pályázatra.
Továbbá, az iskolában folynak még más munkálatok is, ugyanis a nyilvános munkákon keresztül dolgozó munkások megjavítottak egy toalettet, kitisztították a esőlevezető csatornákat a levéltől, jelenleg pedig a Népegyetem udvarát tisztítják a szeméttől, amely valaha iskolaudvar volt.