Szombaton, szeptember 24-én a törökbecse Városi stadionon lejátszották a 7.forduló focimeccsét a törökbecsei Jedinstvo és a szerbcsernyei Budućnost fudballcsapatok között, amikor a vendégek 1:0-ra leverték a hazai csapatot.
Vukoje Marko, a Budućnost játékosa rúgta hálóba a labdát a 80-ik percben, amivel győzelmet arattak. A következő meccs szintén Törökbecsén lesz, szombaton, október 1-én a Városi stadionon, amikor a törökbecsei Jedinstvo a pancsovai Dinamo labdarugócsapat ellen játszik.