Vasárnap, október 2-án,20 órai kezdettel az óbecsei Városi színházban előzetesen bemutatják az Őszi szamuráj című filmet.
A film azért is fontos az óbecsei polgároknak, mivel egy részét pont itt forgatták és majdnem 400 óbecsei statista vett részt benne.
A bemutatón jelen lesznek a főszereplők, Danilo Bećković rendező, valamint a film producerei.
A filmet október 2.-4-ig vetítik Óbecsén, 16,18 és 20 órai kezdettel.
A belépő 250 dinár.