Az óbecsei Közgazdasági-Kereskedelmi Iskola felújítására, az energiahatékonyság megnövelése érdekében ,több mint 8 millió dinár lesz befektetve. A projekt az ablakok kicserélését, a tető, a padló és a homlokzat helyrehozását foglalja magába.
Az összeg kétharmadát, vagyis 5,65 millió dinárt a bányászati és energiaügyi Minisztérium biztosította, a többi 2,5 millió dinárt pedig Óbecse község fogja fedezni.
A szerződést Aleksandar Antić, miniszter és Dragan Tošić ,Óbecse község polgármestere írták alá.