Szombaton,szeptember 24-én, 20 órai kezdettel a törökbecsei Sportközpontban megtartják az Első vajdasági liga kezdő szezonjának első kézilabda-mérkőzését a törökbecsei Jedinstvo és a Sremska mitrovicai Srem kézilabda csapatok között.
A belépő ingyenes.