A napokban megkezdődik a „Sever Đurkić“ Általános Iskolában a Felnőttek funkcionális általános oktatásának új ciklusa, immár negyedik alkalommal. A tavalyi iskolaévtől az Oktatási, tudományos és tehnológiai fejlődés Minisztériuma hivatalosan is igazolta ezt az oktatásmódot ebben az óbecsei iskolában.
Az oktatás az egész iskolaévben tart, az esti órákban, vagyis 18 órától 20 óra 30 percig. Az idén 45-en íratkoztak be, az oktatás pedig három ciklusban folyik : az első csoportba tartoznak azok, akik az 1-4. osztályos tananyagot tanulják, a második csoportban az 5.és 6.osztályos, valamint a harmadik csoportban a 7. és 8. osztályos tananyagyot tanulják. Az indulóknak biztosítva van az oktatási anyag. Az előadókból 14 tanár és több nem pedagógus van alkalmazva.
A beíratkozás az új iskolaévbe egész éven át tart. Bővebb értesítéseket az iskolában lehet kapni.