Csütörtökön, október 9-én a „Libero”-ban, a Városi Szinházban, 18 órai kezdettel, az óbecsei Helyi Értelmiségi Hálózat ( LAM) a Környezetvédelmi csoport előadást tart.
A tanulmányos összejövetelen, sok érdekességet fognak bemutatni az óbecsei községet körülvevő növény- és állatvilágról.