A rendőrők továbbra is sztrájkolnak, és várják a tárgyalásokra való hivatalos meghívást – jelentették be a rendőrségi szakszervezetek.
Szerintük az eddigi munkabeszüntetés törvényes keretek között zajlott. Az egyik szakszervezet vezetője elmondta, mivel a Belügyminisztérium hivatalosan még nem kezdeményezett velük tárgyalásokat, ezért nem fogják felfüggeszteni a sztrájkot. Hozzátette: nem követelnek fizetésemelést, csak az eddigi szintet szeretnék megőrizni, amelyet két hónappal ezelőtt 4000 dinárral csökkentettek.
(Pannonrtv,Novosti)