A tanügyi dolgozók négy szakszervezetének tagsága az általános és középiskolákban is felfüggeszti a munkát egy napra október 2-án. Ezzel fejezik ki elégedetlenségüket a tervezett 10 százalékos bércsökkentés és a tanügyben uralkodó helyzet miatt.
A sztrájkkal egyidejűleg a parlament előtt tüntetést szerveznek.
( Pannonrtv,Beta)