„Egységesíteni Európát” elnevezésű multimédiális kiállítást szerveznek kedden, szeptember 30-án, 10-18 óráig Óbecsén, a Felszabadulási téren.
A kiállítás célja, megismertetni Szerbia lakosságával a Déli-áramlat gázvezetéket. Ugyanitt a látogatók megtudhatják, hogyan termelik ki Oroszországban a természetes földgázt és még más információkhoz hozzájuthatnak ezen a kiállításon.
A cég képviselői 11-13 óráig szívesen felelnek a lakosság minden kérdésére.