Az óbecsei község Harc a cukorbetegség ellen egyesülete, csütörtökön, szeptember 25-én megszervezi a „Best-Az óbecsei egészség útja” elnevezésű rendezvényt.
A rendezvény keretén belül 10:45 perckor, az 1.-4-ig osztályos Általános iskolák diákjai versenyeznek futásban.
12-16 óráig a rendezvény résztvevőinek bejegyzése, 12 órától pedig az első futóverseny kezdete.
A rendezvény végén elvégzik a résztvevők testsúlyának, magasságának, vérnyomásának és a vércukorszintjének mérését.