A magyarországi Túrkeve város 35 diákja ezen a héten ellátogatott az óbecsei „Petőfi Sándor” Általános Iskolába.
A diákok közös programokban vettek részt és egy művészi műhelyt is rendeztek, ahol emléktáblákat készíthettek, mivel ez alkalommal az iskola igazgatói aláírták a két iskola közötti testvérségi megegyezést.
Az iskolaműsor után, a vendégek meglátogatták a „Than” Emlékházat is.