Potisje Bečej obaveštava građane na teritoriji opštine Bečej, da će u toku praznika katoličkog i pravoslavnog Uskrsa (u petak i ponedeljak) redovno iznositi komunalni otpad prema uobičajenom redu vožnje, a pružanje usluge iznošenja smeća 1. i 2. maja 2014. godine privremeno obustavljaju.
Mole građane, preduzetnike i vlasnike ugostiteljskih objekata da tim danima ne iznose komunalni otpad pred svoje objekte na odvoženje. Pružanje usluga će se ponovo redovno nastaviti sledeće nedelje prema uobičajenom redu vožnje.
Potisje Bečej ujedno želi svim korisnicima srećne Uskršnje praznike!