U sredu 2. aprila organizovana je akcija dobrovoljnog davanja krvi u Bečeju. Tom prilikom odazvalo se njih 135, od kojih je krv dalo je ukupno 117, a sedam humanitaraca se prvi put odazvalo pozivu.
Naredna akcija zakazan je u Gradskom pozorištu u sredu 14. maja.