Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Južnobačkom okrugu podneće krivične prijave protiv osam osoba, osumnjičenih za neovlašćenu prodaju ili posedovanje narkotika.
Za krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga tereti se dvadesetogodišnji Bečejac koji je, kako se sumnja, pokušao sugrađaninu da proda paketić marihuane.
Krivične prijave za krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga biće podnete protiv trojice Novosađana i meštana Vrbasa, Bačkog Petrovca, Čuruga i Pećinaca, kod kojih je pronađena marihuana, amfetamin ili tablete sa liste psihoaktivnih supstanci.
izvor: PU Novi Sad