Pár héttel ezelőtt Törökbecsén megkezdték a susányi szennyvízelvezető csatorna kiépítését a Čika Ljubina utcától és a környező utcákban.
A susányi főcsatorna ugyanis összesen 23 kilómétert foglal magába és ennél a csatornánál van a legtöbb gond. Kiépítésével 140 háztartás kapcsolódhat erre a csatornára.
-Ami a további terveket illeti, az a vízvezetékek felújítása, a szennyvíz-és az esővízelvezető csatornák kiépítésének folytatása Törökbecsén és Kumánon. Tehát, mindazt, ami az elmúlt 15 évben el volt hanyagolva, mi jövőre felújítsuk-jelentette ki Saša Maksimović, Törökbecse polgármestere.
Az eddigi munkálatok értéke 12 millió 370 ezer dinár.