Pénteken, október 7-én a törökbecsei Kultúrotthon színháztermében a Városi Népzenekar megtartotta második koncertjét Városi dalok és táncok elnevezéssel. A zenekar ugyanis szeptember 25-én ünnepelte első „születésnapját”.
Az egy órás koncerten a közönség híres zeneszerzők műveit, orosz romantikus dallamokat és hagyományos szerb tánczenéket hallhattak.