A férfi röplabda klub első csapata a tavalyi szezont az első Vajdasági ligában az első helyen fejezte, az új szezont pedig a második Köztársasági ligában kezdték.
A nyáron a vajdasági bajnokságon a második helyet érték el és ezzel az ország 8 csapata közé kerültek be. Sajnos, a csapat néhány erős játékos nélkül maradt a tavalyi összeállításból, az új játékosok megszerzése pedig nem ment a tervek szerint. Így elhatározták, hogy az itthoni fiúknak adnak lehetőséget.