A fogyatékkal élő gyermekek Napközi otthona augusztus 1-én kezdte meg a működését.
Ivona Božović, a Napközi otthon koordinátora szerint, a gyermekeknek rendelkezésükre állnak különféle társasjátékok, internet, televízió, különböző segédeszközök. 2 hónap alatt 16 felhasználót jegyeztek be és 146 látogatást. Napi szinten az otthonban volontőrök is tevékenykednek. Az elkövetkező időszakban azonban a Napközi otthont áthelyezik a Labud Pejović Iskoláskor előtti Intézménybe.
A Gyermekhét keretén belül az ott dolgozók úgy döntöttek, hogy szerveznek egy nyitott ajtós napot, amikor vendégül látták az óvodások egy csoportját és a Testvériség Általános- és Középiskola tanulóit.