Kedden, október 4-én Törökbecse polgármestere Saša Maksimović és alpolgármestere Branko Svilengaćin, a Gyermekhét keretén belül sok-sok ajándékkal meglátogatták a Pava Sudarski Iskoláskorelőtti Intézmény gyermekeit.
A gyerekek szavaltak és meséltek az elnöknek, majd pedig kérdéseket tettek fel neki a munkájával kapcsolatban.
A polgármester a műsor végén kihangsúlyozta, hogy a gyermek a legnagyobb kincs egy ember életében és reméli, hogy ez nem az utolsó ilyen rendezvény amelyen ő is részt vehet.