A LORIST Nemzetközi kiállítás keretén belül Újvidéken megtartották az Idegenforgalmi kiállítást is, ahol a törökbecsei Turisztikai szervezet is bemutatta kínálatait.
Az idei kiállítás számos külföldi bemutatót is összegyűjtött.
Saša Dujin, a törökbecsei Idegenforgalmi szervezet ideiglenes igazgatója szerint, ők elsősorban a szezon végéig fennmaradt turistikai kínálatokat muttaták be, de készültek egy promóciós anyaggal is, amelyeken fel vannak tüntetve azok a kínálatok is, amelyek nem a hétvégi rendezvényekhez fűződnek. A cél, hogy megtudják, hol helyezkednek el a többi felkínálok között. Továbbá, bemutatták az új turisztikai térképet és az új ajándéktárgyakat is.