Hétfőn, október 3-án a törökbecsei általános iskolákban és óvodákban is tarka műsorral megkezdődött a Gyermekhét, melynek idei mottója Semmi gond, csak játszani akarok.
Hétfőn, már hagyomásan, az alsós diákok rajzoltak volna az iskola előtt, de az esős idő benntartotta őket a tanteremben, a rajzokból pedig amelyeket készítettek egy falialbumot állítottak össze, amelyet a szülök is megtekinthettek.
Ami a további gyermekműsorokat illet, a diákoknak érdekes tevékenységeket terveztek meg a tanárok.