Szombaton, október 1-én a törökbecsei Városi stadionon lejátszották a Kelet vajdasági liga 8.fordulójának fudbalmérkőzését, a törökbecsei Jedinstvo és a pancsovai Dinamo fudbalcsapatok között, döntetlen, 1:1 eredménnyel.
A hazai csapat a 40.percben jutott 1:0-ás előnyhöz, de már a 44.percben a vendégek kiegyenlítettek. A harcias játékban a meccs végére mégiscsak döntetlen maradt az eredmény. A hazai csapatból 5 játékos érdemelt ki sárga lapot, míg a vendéget közül ketten sárga lapot és egy pirosat kaptak.
A következő mérkőzést a Jedinstvo focistái Perlezben játszák le.