Két héttel ezelőtt megkezdték annak a 6 törökbecsei buszmegálló csinosítását, amelyeknek mindkét oldalára Nadica Josimović festőnő régi képeslapokat fest.
Ma már a második beszmegállónál tart a harmadik festménnyel, amely az Aracsi pusztatemplomot ábrázolja és valójában a legrégibb képeslap, amit Törökbecsén kiadtak. Az első kép a Régi kompjáratot ábrázolja Bácska felől, a második a régi Tisza-i sétányt, a harmadik az Aracsi pusztatemplomot, míg a negyedik a Tiszamenti kolostort.
A festőnő meg van elégedve a munkaritmussal, de a kedvező időjárással is. Ugyanúgy reméli, hogy a festmények külön védelmet is kapnak, hogy érintetlenek maradjanak még sok éven át.