Szombaton, szeptember 17-én a tiszai kikötőben ünnepélyesen megtartották A tiszai hajóskapitányok hétvégéjét.
Ezt a rendezvényt az idén Mišo Berbakov hajóskapitány emlékére szervezték, amikor is részleteket olvastak fel naplójából, majd pedig egy körutat tettek a Tiszán.
A szervezők azt tervezik, hogy az elkövetkező években ezt a rendezvényt kibővítsék más egyesületekkel is.