Péntektől vasárnapig, szeptember 16-tól 18-ig a törökbecsei teniszpályán a Tisza- part mentén megtartották a Rekreatív teniszversenyt.
A Sportszervezet az idén először tartotta meg ezt a versenyt, azzal a céllal, hogy a gyerekeket és a fiatalokat a teniszpályára vonzzák, ezért pénteken a törökbecsei általános iskolások a tornaórát a teniszpályán tartották meg.
A verseny 3 napig tartott 22 versenyzővel,az első három helyezett pedig serleget és más értékes ajándékokat kapott.
A versenyt a Sportközpont, a Turisztikai iroda és a helyi közösség támogatta.