A Komunalac közvállalat értesítése szerint a gyenge víznyomás oka, amely az utóbbi napokban érezhető volt a háztartásokban, két vízpumpa meghibásodása idézte elő.
Az egyiket már megjavították, a másikat pedig a jövő hét közepéig fogják működésbe helyezni.