Az idei év áprilisában a belgrádi „Metroparking“ és „Road line“ cégek munkásai festették a gyalogátjárók horizontális közlekedési kijelzőjeit.
Az óbecsei kiépítési igazgatóság nem volt megelégedve a cégek munkájával, ezért a jogszabályban meghatározott határidőn belül fellebbeztek. A munkások a múlt hétvégén újra festették a gyalogátjáró egy részét Óbecsén, ezzel kijavítva hibáikat.