Szerdán, október 8-án, Törökbecsén, az Október 5-e utcában közúti baleset történt,ahol egy személy életét vesztette.
A szerencsétlenség 12 óra 30 perc körül történt, amikor is a szemétgyűjtó teherautó elütött egy kerékpáros nőt,aki a helyszínen belehalt sérüléseibe. A baleset okát még vizsgálják. A helyszíni vizsgálatot az óbecsei Általános főbíró helyettese és a nagybecskereki Rendőrkapitányság tisztjei végezték.