Pénteken, szeptember 26-án a “Petőfi Sándor” Általános Iskolában immár második alakalommal megtartották az Európai Nyelvek napját.
A rendezvényt a Kultúrális-tevékenységek csoportja és a Nyelvek Aktívja szervezték. Az iskola falait többnyelvű oktatási táblák díszítik. Ez mellett, Nataša Kruščić és Sunčica Banjanin tanárnők a roma nyelv és annak kultúráját is bemutatták.
Ebben az évben a nemzeti konyhák bemutatására is sor került, a különféle ennivalók kiállítása után, melyek Szerbiát, Magyarországot, Angliát és Németországot mutatták be, a résztvevők mindezt meg is kóstolhatták.
A rendezvényen a tanárok és a diákok mellett, a szülők is jelen voltak.