Pénteken, szeptember 26-án, 22 órai kezdettel, a Zombi klúbban fellép a legendáris "Plavi ptičić" együttes.
Az újvidéki cover együttes a legjobbak közé tartozik errefelé és sikeresen visszahozza a hatvanas évek pop- és rock -zenéjének hangulatát. Az originális fellállítás a kilencvenes években szétesett, de 2012-ben az együttes ismét összeállt és több mint száz klúb- és fesztiválokon lévő fellépés után az óbecsei Zombi klúbban is koncertezik.
A belépő 150 dinár.