Óbecsén, a focipálya előtt lévő Vadász utcai kishíd javítását csütörtökön megkezdte és hétfőre be is fejezte a kivitelező. A csatorna feletti híd már régóta közlekedésbiztonsági szempontból veszélyes állapotban volt. A híd alatt csövet vezettek el a munkások, megerősítették a híd oldalait és iszaptalanították a csatornát. A munkálatok nagyjából félmillió dinárba kerültek.
Rendkívül rozoga az állapota a híd tőszomszédságában lévő városi focipálya lelátójának is – a felújítása két éve napirenden szerepel.
A lelátó felújítása hárommillió dinárba fog kerülni, ehhez a tartomány 2,4 millió dinárral járul hozzá, a többi pénzt pedig az önkormányzat teremti elő.
Forrás: MagyarSzo.com