Izvor i fotografija: Kik Boks Klub Bečej
Takmičari Kik boks kluba Bečej osvojili su tri zlatne medalje na Državnom prvenstvu u disciplini K-1, koje je tokom prethodna dva dana održano u Beogradu.
Klub su predstavljala trojica boraca — Vuk Lovrić, Mateja Nemet i Jožef Mesaroš, a sva trojica su se plasirala u finale i ostvarila pobede u završnim borbama.
Iz Kik boks kluba Bečej ističu da su njihovi takmičari, nakon borbi u četvrtfinalu i polufinalu, pružili odlične nastupe i u finalu, čime su ostvarili maksimalan učinak — tri finala, tri pobede i tri zlatne medalje.